MOTYWACJA

Motywacja

mamy ponad 10 lat doświadczenia w stolarstwie, pielęgnacji ogrodów i zieleni wysokiej sprawia to, że naszą misją jest dbałość o szczegóły w wykonywanej pracy, tak aby efekt mógł zaimponować nawet najbardziej wymagającym klientom.

Jesteśmy zmotywowani do tworzenia!

OFERTA

CO MAMY W OFERCIE

Ogrody

Zajmujemy się ogrodami kompleksowo: od projektu, przez wykonawstwo po opiekę nad ogrodami.

Współpracujemy zarówno z najlepszymi w branży architektami krajobrazów, botanikami jak i dostawcami materiałów. Dzięki temu nasz klient nie musi się martwić na kolejnych etapach prowadzonych prac.

Otaczamy się kompetentnymi ludźmi.

Drzewa

Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego (bez użycia ciężkiego sprzętu) potrafimy podjąć pracę w każdym miejscu niezależnie od tego czy drzewo rośnie w sąsiedztwie gęstej zabudowy, instalacji napowietrznych czy w miejscu niedostępnym z powodu ukształtowania terenu. Technika wspinaczki drzewnej pozwala nam również dotrzeć w każde miejsce korony bez wyrządzania szkód w miejscu pracy takich jak: uszkodzenia nawierzchni, instalacji podpowierzchniowych, uszkodzenia systemów korzeniowych... etc.

Do pracy z drzewami podchodzimy z należytym szacunkiem.

Mała Architektura

Elementy małej architektury ogrodowej, to nowa dziedzina w naszej działalności. Zdecydowaliśmy się na ten krok, by być jeszcze bardziej wszechstronni i móc wychodzić na przeciw nawet najśmielszym oczekiwaniom naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie w stolarstwie i budownictwie daje nam nieograniczone możliwości do wykonywania zadań specjalnych w ogrodach.

Domek na drzewie... O tym marzy każde dziecko, a my potrafimy urzeczywistniać te marzenia!

WordPress Theme built by Shufflehound.